• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com
  • https://twitter.com
 Eneron Ltd. Şti.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret15919
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.923717.9955
Euro18.338618.4121

Anasayfa

Eneron Enerji Mühendislik; Aydın İli ve Çevresinde Elektrik Taahhüt Sektöründe , yurt içi ve yurt dışı her türlü inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini üstlenmek ve bunların teminini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana iş yaptığı gerek şahıs gerekse tüzel kişilere, sağladığı kalite ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle sürekli gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir.

Elektromekanik, enerji iletimi-üretimi, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve bilahare bakımlarının yapılması dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmıştır.

Elektrik mühendisliği hizmetlerinin yenilikçi ve lider kuruluşu olmayı vizyon edinmiş Eneron Enerji, işletmelerin elektrik ve otomasyon projelerinin oluşturulması, malzeme ve ekipman temini, üretim montaj, devreye alma ve bakımlarının yapılmasında her zaman değişim ve gelişim odaklı hareket eden mühendis ve diğer teknik kadrosuyla önemli projelere imza atmaktadır. 

Ticari yaşamındaki deneyim ve itibarını arttırmak ve bunları daha geniş kitleler ile paylaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Eneron Enerji, Elektrik imalat ve taahhüt konuları ile ilgili her türlü yapı için elektrik projelerinin hazırlanması ve dokümantasyonu hizmeti vermekte, projelerin gerektirdiği mühendislik hesapları, tüm detay projeler, keşif özeti ve icmali, malzeme marka listesi, birim fiyat tarifleri ve teknik tasarım grubu tarafından hazırlanmaktadır.

Eneron Enerji, kurulduğu günden bugüne kadar ki başarılarını önümüzdeki yıllarda arttırarak devam ettirecektir. Hedeflerini gün geçtikçe büyüten şirketimiz önümüzdeki yıllarda Yurt içi ve Yurt dışı piyasalardaki rekabet gücünü yaptığı işlerdeki kalite politikasından ve siz müşterilerimizin memnuniyetinden alacaktır